Onze website maakt gebruik van functionele en marketing cookies om jou een optimale website te bieden. Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies. - Meer info - Akkoord

Representatives

Riverdale in your store?

If you are interested in selling our collection, please feel free to contact us!


THE NETHERLANDS – HEAD OFFICE
Spiegelstraat 1
2631 RS Nootdorp 
The Netherlands 
T: +31 (0)70 3177100
E: info@RiverdaleNL.com

AUSTRIA
Jürgen Schweizer
M: +43 69917007145
juergen.schweizer@a1.net


BELGIUM
Michèle De Munter
Northern Belgium (Flanders)
M: +32 (0)472502586
michele.demunter@ldmdeco.be

Christel Pierart
Wallonia, Brussels,
Grand Duchy of Luxembourg
M: +32 (0) 479430243
pierart.christel@gmail.com


CZECH REPUBLIC & SLOVAKIA
Lubica Rongé-Ābelovā
M: +420 724022552
labelova@diparlux.com


FRANCE
Dominique Logie
Dep.: 02, 08, 27, 51, 59, 60, 62, 76, 80
M :+33 686716194
dominique.logie@wanadoo.fr

Lisa Creteau
Dep. : 09, 11, 12, 16, 17, 19, 23, 24,
31, 32, 33, 40, 46, 47, 64, 65, 66,
81, 82, 87
M: + 33 677851892
lisavieu@gmail.com

Marie-Ange Houdement
Dep.: 2A, 2B, 04, 05, 06, 13, 30, 34,
48, 83, 84, 98
M: +33 663581873
marie-angehoudement@orange.fr

Nadine Gaillard
Dep: 22, 29, 56, 44, 85, 79, 86, 49,
37, 36, 41, 45, 18
M: +33 616074055
nadgaillard@gmail.com


Nathalie Celton
Dep: 75, 77, 78, 91, 92, 93, 94, 95
M: +33 660457339
nathalie.celton@numericable.fr

Veronique Siddi
Dep: 55, 54, 57, 67, 68, 90, 88, 70,
25, 39, 89, 01, 74, 73, 71, 69, 21,
52, 10
M: +33 630001744
veronique.siddi@wanadoo.fr

Other regions
info@RiverdaleNL.com


GERMANY
Andreas Stragier
PLZ: 3, 4, 5 (except PLZ: 54, 55,
38, 39)
M: +49 (0)1624494162
andreas_stragier@arcor.de

Christian Senft
PLZ: 6, 7, 54, 55, 56
M: +49 (0)1702102456
info@cs-handelsagentur.de

Elisabeth Müller
PLZ: 8, 9 (except PLZ: 98, 99)
M: +49 (0)1726596442
lismueller@t-online.de

Lutz Kersten
PLZ: 0, 1, 38, 39, 98, 99
M: +49 (0) 1726596446
info@handelsagentur-lutzkersten.de

Tanja Mielert
PLZ: 2
M: + 49 (0)1749283690
tami110913@gmail.com

Thomas Kurowski
PLZ: 2, 3, 4 und 5 (except 54, 55,
56, 38 und 39)
PLZ 2: only VME clients
M: +49 (0)15775209166
office@my-home.style

 

ITALY
Massimiliano Marinatto
Dep.: 30, 31, 32, 35, 36, 37, 45, 38,
39, 33, 34, 24, 25, 23, 21
M: +39 345 8961995
m.marinatto@virgilio.it


Stefano Formigli - Black015
Dep.: All areas except: 30, 31, 32,
35, 36, 37, 45, 38, 39, 33, 34, 24,
25, 23, 21
M: +39 347 3252866
stefano.formigli@gmail.com


SCANDINAVIA & DENMARK
McKenzaii Living
Niels Udesen
M:+45 22329395
adm@mckenzaii-living.com


SPAIN & PORTUGAL
Yascha Aciman – DECOSPIRIT
M: +34 681107624
yascha@decospirit.es


SWITZERLAND
Hana Gucher
M: +41 (0)794688237
hana.gucher@dimac.ch



UNITED KINGDOM
Charlie Hanks
UK - South-West
M: +44 7810545553
cnmhanks@gmail.com

Lauren Dixon
UK - North
M: +44 7841833750
lauren@northernlivingltd.com

Marcus Johnson
Midlands
M: +44 (0)7825107536
marcus.j@btinternet.com

Nick Barr
Scotland
M: +44 7860868488
nickrbarr@gmail.com

Howard
Ireland & Northern Ireland
M: +353 866084080
info@howardagencies.ie

Richard Dexter
UK – South-East counties & London
M: +44 7815057982
sales@dexterbrands.co.uk

Stephen Stroud
UK – East Anglia & Home Counties
M: +44 7834404678
stephenstroud@hotmail.co.uk

Back to top